#1 2009-09-09 17:46:25

Kertal

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Ważna sprawda klanowa

Więc tak Hypnox postanowił dziś, że będzie tylko jeden lider a sam jak stwierdził chce przekazać to komuś innemu więc swoje kandydatury prosimy zgłaszać na w tym temacie. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku do godziny 20:00 a głosowanie odbędzie się następnego dnia. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach na liderowanie to i tak prosimy dać nick osoby, która twoim zdaniem mogła by zostać liderem.

Offline

 

#2 2009-09-09 19:11:14

Manor

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Ja Mogę grać jako leader trochę znam tą grę.

Offline

 

#3 2009-09-09 19:49:32

kamahl1

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Chyba raczej postanowiliśmy ale nie ostatecznie. Myślę że klan też powinien mieć coś do powiedzenia w tej sprawie. Dopiero co założyliśmy nowy klan a tu już się kłótnie zaczynają i wg mnie bardzo trudno będzie to ogarnąć. W klanie mamy dopiero 15 osób a już sobie nie radzimy. Mówię "my" bo jak każdemu wiadomo wszyscy byliśmy liderami i w końcu wszyscy się na to zgodzili, mieliśmy równe prawa. Niestety odebrałem wszystkim członkom prawo do przyjmowania członków(aby nie było dalszych kłótni/skarg co do craftu jak każdemu wiadomo przyjmowanie nowych członków wiąże się ze sprzętem) i ich wyrzucania(aby sytuacja się nie pogarszała). Mam nadzieje że to zrozumiecie. Co do lidera jeżeli tyle osób rządzi klanem to nic dobrego z tego nie wyniknie ale to jest tylko moje zdanie... Na koniec co do kandydatury proponuje aby kandydowali wszyscy którzy przeszli do TheShadows z klanu Therion jak ktoś to wtedy nazwał tzw. "Elita". Zróbcie z tym co chcecie.

Mam już dosyć tych kłótni skarg trzeba się w końcu pozbierać przecież jesteśmy jednym klanem.


AD 2009
Hypnox


Mów mi Zumbi ...

Offline

 

#4 2009-09-09 20:33:31

ReZ

Administrator

1114252
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Na początku chciałbym powiedzieć, że nie faworyzuje nikogo, ale Kertal według mnie najbardziej się nadaje na posadę Clan Leadera. Siedzi bardzo dużo na komputerze i będzie miał wszystko pod kontrolą. Chciałbym także powiedzieć, że po przyjęciu mnie do clanu zapytał na samym początku czy nie potrzebuje żadnego sprzętu (nadal potrzebuje). Zostałem od razu zapisany do listy zadań itd.


Spoil: Landrynkaa
SPS: Kitek
Nick STEAM: norbertrezner
Profil ESL: http://www.esl.eu/pl/player/rez/
http://img.userbars.pl/28/5496.jpg
http://img.userbars.pl/96/19140.jpg
http://www.ster-gaming.pl/gfx/stergaming/blue/Ub1.jpg

Offline

 

#5 2009-09-09 21:20:55

kamahl1

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Chyba mnie źle zrozumieliście. Ponieważ ja bardzo chciałbym być leaderem bo jestem pewnien że w końcu ten klan będzie się liczył na serwerze i zamek to tylko kwestia. Mieliście próbkę mojego "leaderowania"... Ale decyzja należy do was.


Mów mi Zumbi ...

Offline

 

#6 2009-09-09 22:02:24

Gotha

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Jeden lider ..... zgadzam się z tym za dużo osób nie może rządzić klanem. Ale by mogla być jeszcze jedna osoba na wszelki wypadek która by dorzucała nowych do klanu i pilnować porządku. Moim zdaniem "Kertal" będzie najlepszy.

Offline

 

#7 2009-09-12 15:42:05

Shaker

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Kertal przechodzi na innego serva, hypno czas rzadzic klanem silna renka, jest nas zaledwie kilku a kazdy jest podzielony politycznie tzn. niektorzy z nas maja rozne opinie co do roznych klanow. Odznacza sie to gl w pvp "ja tego nie bije bo go lubie". Zrobilismy jeden klan jedna polityka bez wykretow WAR TO JEST WAR, brak obecnie nam wspolnego poparcia. Jak ktorys z klanow nas PKuje to nie ma ze ja go lubie i ci nie pomoge w pvp. Daje ci te wnioski do przemyslenia. Druga sprawa dobrze bylo by ustalic spotkania klanowe raz w tyg o stalej porze np niedziela 21.30. Omawiane beda tam wszelakie propozycje plynace od poszczegolnych graczy a takze problemy i potrzeby czlonkow. Nie zostalo nam juz duzo czasu do okreslenia sie za ktora strona staniemy

Offline

 

#8 2009-09-12 16:07:40

Ojciec

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Podpisuje sie pod.

Jak to Vold jest z Toba? hmm?

Offline

 

#9 2009-09-12 20:37:24

kamahl1

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Jeżeli jest ktoś taki który ma kolegę w naszym warze to proszę o zgłoszenie tego do mnie. Nie może być czegoś takiego ze sobie w pvp nie pomagamy... to sensu nie będzie miało. Dlatego właśnie proszę o zgłaszanie mi takich spraw może jakoś uda nam się z tego wybrnąć.


Mów mi Zumbi ...

Offline

 

#10 2009-09-12 20:38:32

kamahl1

Shadows Member

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ważna sprawda klanowa

Co do Volda mam nadzieje ze nas rzeczywiście nie opuścisz...


Mów mi Zumbi ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wawel.pun.pl www.magiczny-pies.pun.pl www.bleach-game.pun.pl www.punxnskins.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl